o nas

GARMAŻERKA KOCIOŁEK

Garmażerka „Kociołek” została założona przez ludzi, których łączy wspólna pasja. Pasja, o której mowa, to jedzenie oraz miłość do gotowania. Przez szybki styl życia, brak czasu, gotowanie czy przygotowywanie posiłków w domu stało się przykrym obowiązkiem, koniecznością a przecież jedzenie to przyjemność. Tylko nielicznych stać na drogie restauracje, w których można spróbować nowych, ciekawych potraw, smaków z różnych stron świata. Posiłek to coś więcej niż konieczność, chcemy aby każdy mógł wziąć udział w kulinarnej podróży przez smaki jaką oferujemy.

Nasz zespół tworzą ludzie, którym gotowanie sprawia radość, wielką przyjemność. Założycieli tego miejsca łączy sposób życia jakim jest kuchnia, gotowanie oraz szacunek do produktu. Posiadamy duże doświadczenie zdobyte nie tylko w restauracjach w Polsce ale również i innych krajach Europy. Chcielibyśmy podzielić się naszą pasją, przypomnieć światu, że jedzenie to ogromna przyjemność, moment aby zwolnić i cieszyć się czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi przy stole.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dania kuchni polskiej, ale również z różnych zakątków świata, dania obiadowe na co dzień jak i na wyjątkowe spotkania i okazje.